Bu Müşavirlik

Mali Müşavirlik

Mali Müşavirlik ve Muhasebe Hizmetleri

06
Mali Müşavirlik Ve Muhasebe Hizmetleri

Alanında uzman ve deneyimli personel kadromuzla gerek firma bünyesinde gerekse kendi ofisimizde muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri titizlikle yürütülmektedir. 

09
Teşvik Danışmanlığı hizmetleri

KOSGEB Teşvikleri; Kurum bünyesinde dönem dönem açılan veya sürekli olan birçok teşvik ve devlet sübvansiyonları bulunmaktadır. KOSGEB bünyesindeki, nitelikli personel istihdam desteği,….

08
Vergi, Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Mevzuatı Danışma ve Bilgilendirme Hizmetleri

Vergi Mevzuatı; Ülkemizde hali hazırda uygulanmakta olan vergi kanunları ve ikincil mevzuatlar hakkında gerekli bilgilendirmelerin firma ihtiyaçlarına göre yapılması….

10
Finans Danışmanlığı Hizmetleri

Firmanızın Finans alanında ihtiyaç duyacağı hizmetler için alanında yetkin Finans uzmanımız ile düzenli olarak finansal konularda sizlere danışmanlık hizmeti verilecektir….

SMMM
SMMMMehmet Ufuk Bayrakçı

1980 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamladı. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünden mezun oldu. 2005 yılında, “SMMM” ruhsatını, tek seferde, almaya hak kazandı. 2003-2006 Yılları arasında özel sektörde muhasebe müdürü pozisyonunda çalıştı. 2007 yılından bu yana da mesleki faaliyetlerini kendi ofisinde, bağımsız olarak sürdürmektedir. 2015 yılında “KGK Bağımsız Denetçi” ünvanı almaya hak kazanarak, Bağımsız Denetçi olan Bayrakçı, 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programını tamamladı.  2019 yılında Bilirkişilik sertifikasını alarak, Adalet Bakanlığı Bilirkişilk Daire Başkanlığında Bursa bölgesi yetki alanında “Uzman Bilirkişi” olarak görev yapmaya başladı. 2021 yılında ise sınav ve eğitim süreçlerini başarı ile tamamlayarak yine Adalet Bakanlığı Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı bünyesinde “Uzlaştırmacı” unvanı almaya hak kazandı.

2021 yılında, TÜRMOB SÜRGEM (Sürekli Eğitim Merkezi) tarafından yapılan sınav ve mülakat değerlendirmelerini başarı ile geçerek Türkiye çapında “Türmob Sürgem E-eğitici” unvanını almaya hak kazandı.

Bursaspor Kulübü Derneği, Bau Bahçeşehir Üniversitesi Mezunları, BİMED üyesi ve Bursa Tuana Halk Dansları Topluluğu’nda sosyal ve kültürel birçok çalışmalar yapmıştır. Amatör olarak boks ve kayak sporu ile ilgilenmektedir. 2005 yılından bu yana Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubunda aktif üyedir.  İyi derecede İngilizce bilen Mehmet Ufuk BAYRAKÇI Evli, iki çocuk babasıdır.

Hakkımızda

BU MÜŞAVİRLİK, 1997 yılından beri Muhasebe, Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetim, Hukuk, Vergi ve Sosyal Güvenlik Hizmetleri, Dış Ticaret Danışmanlığı, Finansal Danışmanlık, Yatırım ve Teşvik Danışmanlığı ve ayrıca Hukuk alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız 1997 yılında, SMMM Yılmaz BAYRAKCI tarafından kurulmuş olup, yıllar içinde sektöre önemli katkılar yaparak ve uzman kadrosunu genişleterek faaliyetlerini sürdürmüştür. BU MÜŞAVİRLİK, çalışma alanlarına devamlı olarak yenilerini eklemiş, teknoloji ve çağın gereklerine uygun şekilde büyümesini sürdürmüştür. BU MÜŞAVİRLİK, 2002 Yılında Mehmet Ufuk BAYRAKCI’nın yönetim bayrağını devralması ile birlikte sektöründe atılımlarına devam etmiştir. Bağımsız Denetçilik Yetkisinin de alınması ile birlikte, sektörde önemli kuruluşların Bağımsız Denetiminde rol alınmaya başlanmıştır. Mükellef odaklı yaklaşımını kuruluşundan bu yana kaybetmeyen ve bu yaklaşımını geliştirmek için her daim özenli bir gayret içerisinde olan Bayrakçı Müşavirlik, 2014 yılında Av. Beyza Bayrakçı’nın da aralarına katılması ile siz değerli mükelleflere ve müvekkillere hukuk alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Globalleşen dünya şartları ile birlikte, Bayrakçı Müşavirliğin Dış ticaret alanına girmesi kaçınılmazdı. 2017 Yılında ise Dış Ticaret sektöründe 5 yıllık deneyimli, SMMM İsmail Değirmenci’nin de kadroya katılması ile birlikte Dış Ticaret ve Dış Pazarlar ile ilgili destekler müşterilere sunulmaya başlandı. 2018 Yılında hizmet yelpazesine son olarak Yatırım, Finans ve Teşvik Danışmanlığı da eklendi. Bu amaçla yine sektörün deneyimli isimleri Bayrakçı müşavirlik bünyesinde istihdam edilmeye ve partner olarak çalışmaya başlamıştır. Bayrakçı Müşavirlik, Bağımsız Denetim ve Hukuki Danışmanlık; tamamı konularında uzman olan kadrosuyla bireysel ve kurumsal mükellef ve müvekkillerine hem yerel hem de uluslararası iş ve yatırımları açısından Türkçe, İngilizce ve İtalyanca olarak hizmet vermektedir.

MEHMET UFUK BAYRAKÇISMMM & LL.M                                      BAĞIMSIZ DENETÇİ VERGİ HUKUKU & DENETİM
YILMAZ BAYRAKÇISMMM  MALİ DENETİM
İSMAİL DEĞİRMENCİSMMM  DIŞ TİCARET
MELTEM CENGİZSTJ. SMMMFİNANSAL MUHASEBE
YEŞİM AKBAŞSTJ. SMMMİŞ  VE SOS. GÜV. HUKUKU
BAHADIR GÜNEŞMUHASEBE UZMANIMUHASEBE
AYGÜL SAĞDIÇMUHASEBE UZMANIMUHASEBE
BEYZA BAYRAKCİAVUKAT & LL.MHUKUK
EDA ÇAĞLARAVUKATHUKUK
İPEK ZEYBELSTJ. AVUKATHUKUK

Mali Müşavirlik Ekibimiz