Bu Müşavirlik

Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

11
Vergi Hukuku

Vergi Davalarının Takibi, Başvuruların Yapılması Ve Takibi, Vergi incelemeleri Sürecinde Hukuki Danışmanlık Hizmeti, Şirketlerin Vergisel Yönden Yeniden Yapılandırılmaları, Vergi Planlaması, Gümrük Mevzuatı Ve Vergisel Risk Tespiti Gibi Birçok Alanda Danışmanlık Hizmeti Sunmaktadır…

12
Ticaret ve Şirketler Hukuku

Hukuku, Hukuğun, Ticaretle Ilişkili Tüm Mevzuatı Kapsayan Bir Alt Dalıdır. Bireyler Arasındaki Ticari Ilişkileri Düzenler. Devamını okumak için aşağıdaki butona tıklayın.

13
Borçlar ve Eşya Hukuku

Borçlar Hukuku, Borç Ilişkilerini Düzenleyen Kuralların Bütünüdür. Borç Ilişkisini Doğuran Sebebe Borcun Kaynakları Denir. Borçlar Sözleşmeden, Haksız Eylemden Yada Sebepsiz Mal Edinmeden Doğabilir.

14
İcra Hukuku

Borcunu Ödeyemeyen Borçlunun Borcunun, Alacaklının Talebi Üzerine, Devlet Zoruyla Taşınır Ve Taşınmaz Varlıklarına El Konarak Karşılanmasını Konu Alan Hukuk Dalıdır…..

15
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

İş Hukuku, Işçi Hakları, Çalışma Koşulları, Işçi Ücretleri, Işçi Sendikaları Ve Işveren-Isçi Ilişkileri Ile Ilgili Konuları Inceleyen Hukuk Dalıdır….

16
Tüketici Hakları

Hukukumuz Açısından Tüketici Kavramına, Malları Veya Hizmetleri Mesleki Ve Ticari Faaliyetlerinde Kullanmak Üzere Satın Almayan Gerçek Ve Tüzel Kişiler Girmektedir….

Avukat
AvukatBeyza Bayrakçı

1987 Yılında Bursa’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Bursa’da tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2010 yılında başarı ile mezun olduktan sonra, çalışma hayatına Avukatlık Faaliyetleri ile başladı. Mesleki faaliyetlerini köklü hukuk firmalarının bünyesinde sürdürürken bir yandan da Kamu Hukuku alanında yüksek lisansını 2015 yılında başarı ile tamamladı.

Yerel gazetelerde birçok makalesi yayımlandı. Ticaret, Borçlar, İş Hukuku alalında uzmanlaşmak amacıyla birçok eğitim ve seminerlere katıldı. İleri derecede İngilizce bilen Beyza BAYRAKCİ, 2015 yılında BU Müşavirlik bünyesine katılmıştır.

AvukatA. Eda Eminaoğlu Çağlar

Avukatİpek Zeybel

Hakkımızda

Müvekkillerimizin karşılaştığı hukuki uyuşmazlıklar, avukatlarca değerlendirilerek; somut uyuşmazlığın niteliği doğrultusunda izlenecek hukuki yol belirlenmekte ve müvekkillerin talebi ile uzlaşma yoluna; eğer mümkün değil ise dava yargılaması yoluna gidilmektedir. Uyuşmazlıkların dava yoluyla çözümlenmesinde müvekkiller, davanın hukuki niteliği, kapsam ve etkisinin yanı sıra riskleri konusunda da bilgilendirilmekte ve akabinde hukuki süreç başlatılmaktadır.
Büromuz, gerçek kişilerin yanı sıra sektöründe lider ve tanınmış birçok tüzel kişiye danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.